Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Avokado yağı yüze sürülür mü?

23,128
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Avokado yağı yüze sürülür mü?

Avokado yağı çok rahatlıkla yüze sürülebilir. Her yaş grubu avokado yağını kullanabilir. Vitamin ve mineraller açısından çok zengin olan avokado yağı herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmadığı için  18 yaşından 60 yaşına kadar, her yaş grubundan kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir yağdır. 

Avokado yağını kullanmadan önce dikkat edeceğimiz en önemli konu yağı kullanmadan önce cildinizi iyi bir şekilde temizlemenizdir. Avokado yağını cildiniz yağlı ise jel, kuru ise süt ile temizledikten sonra sürmeniz gerekir ve cildinizi temizlemek için sabun kullanmamanız gerekir. 

Avokado yağını temiz cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak sürmelisiniz. Göz altında morluklar, çizgiler, derin çizgiler, göz kenarlarında kurumaya meyilli kaz ayağı dediğimiz yeni ince çizgileriniz varsa parmak uçlarınızla piyano çalar gibi, hafif baskılarla cildimize, göz çevremize avokado yağını masaj eşliğinde kullanabiliriz. 

Avokado yağını çok iyi bir göz altı kremi, nemlendiricisi olarak da kullanabiliriz. 

Işıltı ve nem veren, hücreleri yenileyen, tembelleşmiş hücreleri onaran avokado yağı herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat