Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Avokado yağı saça nasıl uygulanır?

8,300
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Avokado yağı saça nasıl uygulanır?

Saçlarımızda herhangi bir sorun varsa, kepeklenme, pullanma, kuruma, saç diplerinde herhangi bir şekilde mat görüntü, saç uçlarında kırılmalar varsa, saçlarımız cansız görünüyorsa, saçlarımızın tedaviye ihtiyacı varsa avokado yağını saç bakım yağı olarak kullanabiliriz. 

Çok fazla yağlar karıştırmadan, direkt avokado yağını banyo öncesinde saç diplerimize friksiyon yaparak yedirip sürebiliriz. Aynı zamanda saç diplerine masaj yapmamız gerekir. Avokado yağını masaj eşliğinde saç diplerine yedirmemizin sebebi kılcal damarlardaki kan dolaşımını hızlandırmak ve avokado yağının cildin derinlerine, gözeneklerden nüfuz etmesini sağlamaktır. 

Friksiyon ve mesaj yöntemi ile saç diplerine sürülen avokado yağı içindeki mineraller ve bileşkelerden, hücre yenileyici ve onarıcı etkilerinden dolayı kepeklenmelere ve kırılmalara çok etkili bir bakım kürü olarak kullananları mutlu edecektir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat