Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astrolojik olarak ilişki analizi nasıl yapılır?

1,910
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Astrolojik olarak ilişki analizi nasıl yapılır?

İlişki analizleri iki kişinin ilişki uyumunun incelendiği özel haritalardan oluşmaktadır. Bu haritalara sinastri haritası adı verilir. Sinastri haritaları kişilerin bireysel horoskoplarını birbiri üzerine yerleştirerek, gezegenlerin açılarının birbirine hangi konumda olduğunun incelenmesi ile oluşturulan özel bir analiz türüdür. Bu haritalara baktığımız zaman kişilerin Güneşleri, Venüsleri, Ayları birbiri ile uyumlu açıda mı değil mi ya da sert açılı gezegen kontakları var mı, ilişkinin ilerleyen zamanlarda uyum içerisinde gidip gitmeyeceğini saptar, analiz yaparız. Bu şekilde ilişkilerin potansiyel zorlukları veya potansiyel ilerleme şekilleri hakkında danışanlarımıza bilgi verebiliriz.

Çiftlerin gezegenleri birbirleri ile olumlu kontaklar içerisindeyse, ilişkide tarafların birbirini rahatlıkla anlayabileceği, sevgi ve saygı çerçevesinde ilerleyebilecekleri söylenebilir. Fakat sert gezegen etkileri varsa, kişilerin birbirini anlamak için birazcık daha mücadele vermesi gerektiğini belirtmekte fayda vardır. 

Örneğin Su grubuna ait burçlardan birine ait; Akrep, Yengeç, Balık burçlarındansanız kendi aranızda gayet iyi anlaşabilirsiniz. Ateş grubu elementine ait Koç, Aslan ve Yay burçlarındaysanız, siz de kendi aranızda iyi anlaşırsınız.

Elementler arası ilişkilere, geri kalan horoskoplara baktığımızda da Ateş ile Hava, Toprak ile Su grubu da yine kendi içerisinde bir uyuma sahiptir. 

Bizler de kendi ilişkilerimizde partnerlerimizin haritalarını, burçlarını öğrenerek ilişkimizde hangi alanlarda zorlanıyoruz, hangi alanlarda kendimizi daha iyi hissediyoruz gibi konuları daha rahat değerlendirebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat