Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astrolojik olarak çiftin uyumlu olup olmadığı nasıl anlaşılır?

1,749
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Astrolojik olarak çiftin uyumlu olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Astrolojik olarak incelediğimiz sinastri çift haritalarında, gezegenlerin birbirleri ile olan uyumları çiftin birbiri ile uyumlu olup olmadığı hakkında bize önemli bilgiler verir. Çiftin kişisel gezegenleri Güneş olsun, Ay olsun; birbiri ile güzel kontaklar yaptıkları zaman kişiler birbirlerini daha iyi anlayacak ve iletişimleri akıcı olacaktır. Fakat bu kişisel gezegenleri Satürn, Neptün,  Plüton, Uranüs gibi ağır etkili gezegenler sert açılar yaptığı zaman ilişki zaman zaman blokajlar ve sıkıntılar ile karşılaşabilir. Bu nedenle, özellikle Satürn gibi zamanın ve karmanın efendisi olan gezegenin kişisel gezegenlerle yaptığı olumlu açılar hem çiftleri uyumlu tutacak, hem de çiftlerin birbiri ile olan bağlılığını artıracaktır. 

Çiftler arasındaki özellikle cinsel çekimin fazla olması açısından bizler hem Venüs'ün, hem de Mars'ın uyumlu burçlardan olmasını tercih ederiz. 

Örneğin Su grubuna ait burçlardan birine ait; Akrep, Yengeç, Balık burçlarındansanız kendi aranızda gayet iyi anlaşabilirsiniz. Ateş grubu elementine ait Koç, Aslan ve Yay burçlarındaysanız, siz de kendi aranızda iyi anlaşırsınız. 

Geri kalan horoskoplara baktığımızda da Ateş grubu ile Hava grubunun, Toprak grubu ile Su grubunun yine kendi içerisinde bir uyuma sahip olduğunu astrolojiyi yakından inceleyen arkadaşlarımız biliyorlardır. 

Partneriniz ile uyumunuz astrolojik açıdan önemlidir. Siz de kendi doğum tarihlerinizi, kendi burçlarınızı öğrenerek partneriniz ile olan ilişkinizin uyumuna bakabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat