Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astrolojik haritaları çocukların karakterini nasıl etkiler?

241
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Astrolojik haritaları çocukların karakterini nasıl etkiler?

Astrolojik haritalar, özellikle çocukların karakter gelişimi hakkında son derece önemli bilgiler barındırır. Bir çocuğun karakteri 0 - 6 yaş arasında oluşur ve oturur. Bu nedenle anne - babalar çocukların astrolojik haritalarını çıkartarak çocuğun eğilimlerini, karakterini, dünyaya bakış açısını, sahip olduğu yetenekleri çok daha iyi değerlendirip, çocuğuna buna göre eğitimler verebilir. Çocuğunu özellikle okul zamanı astrolojik haritasına göre yönlendirerek kariyerinde çok daha başarılı olmasını sağlayabilir. 

Burçlarına göre çocuklar: Koç, Aslan, Yay (Ateş grubu)

Özellikle Ateş grubuna mensup; Aslan, Yay, Koç burcu çocuklar hareketlerinin sınırlandırılmasından, kendilerine emir verilmesinden çok fazla hoşlanmazlar. Bu nedenle çocuğunuz bu burçlardan birine mensup ise kendisini enerjisini atabileceği yahut liderlik özelliklerini geliştirebileceği sportif aktivitelere, arkadaşları ile oynayabileceği açık alanlara yönlendirebilirsiniz.

Astrolojik haritaların etkilerini öğrenmek için videomuzu izleyin: Astrolojik haritaların etkileri nelerdir?

Burçlarına göre çocuklar: Yengeç, Akrep, Balık (Su grubu)

Çocuğunuz Su grubuna mensup; Yengeç, Akrep veya Balık burcu ise duygusal açıdan çok daha hassas bir çocuk olacaktır. Bu nedenle çocuğunuzu duygularını ifade etmeye teşvik edecek davranışlarda bulunmak, çocuğun sanatsal yeteneklerini, hayal gücünü geliştirmesini destekleyici aktivitelere yönlendirmek son derece önemli olacaktır.

Burçlarına göre çocuklar: İkizler, Terazi, Kova (Hava grubu)

Çocuğunuz Hava grubuna mensup; İkizler, Terazi veya Kova burcu ise çocuğun biraz daha akıl yürütmesi, iletişim kurması ön plana çıkacaktır. Bu sebeple çocuğunuzu sosyal bir çocuk olarak yetiştirmek, iletişimsel ve çalışmasına yönelik aktivitelerini artırmak son derece verimli olacaktır. 

Burçlarına göre çocuklar: Boğa, Başak, Oğlak (Toprak grubu)

Çocuğunuz Toprak grubuna mensup; Boğa, Başak veya Oğlak burcu ise akıl yürütmesi, analitik düşünmesi diğer burç mensuplarına göre daha yüksektir. Dolayısıyla çocuğunuzu ilerleyen yaşlarda matematik, mühendislik veya sanat yönünden bir mesleğe yönlendirmeniz son derece uygun olacaktır. 

Burçlarına göre çocukların özelliklerini öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz: Burçlarına Göre Çocuklar

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat