Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astrolojide Güneş ve Ay tutulmaları nasıl değerlendirilmelidir?

984
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Astrolojide Güneş ve Ay tutulmaları nasıl değerlendirilmelidir?

Kadim astrologlar tarafından yüzyıllar boyunca korku ile karşılanan Güneş ve Ay tutulmaları, aslında hepimizin hayatında son derece önemli dönüm noktalarına işaret eder. Güneş tutulmaları "yeni ay" zamanında gerçekleştiğinden, hayatımızda yeni işlere, yeni olgulara başlamamız için bizim adımıza itici görev görür. Ay tutulmaları ise dolunay zamanlarında gerçekleştiğinden, hayatımızda tamamlanmaya yönelik ittirici güce sahiptir. Bu nedenlerden ötürü aslında çok da korkulacak olaylar olarak karşılanmamalıdır. Ancak şunu da belirtmek isterim ki, gökyüzündeki gezegenlerin, özellikle tutulmaların, Dünya'da yerküre üzerinde önemli etkileri vardır. Bu da zaman zaman tektonik aktiviteleri tetikleyebilir. Ancak bu demek değildir ki, çok büyük deprem olacak, çok büyük bir yıkım olacak. Hiçbir zaman bu şekilde değerlendirmememiz gerekir. Aksine, özellikle dolunay ve yeni ay zamanlarında hayatımızda iyi dileklerde bulunarak olumlu enerjileri çekmek son derece olumlu etkiler yaratacaktır. 

Güneş ve Ay tutulmaları hayatımıza negatif etkiler getirmek yerine aslında tamamlayıcı ve yeni başlatıcı önemli etkiler taşır. Bizler de kendi horoskoplarımızda Güneş ve Ay tutulmalarının hangi alanlarımızda olduğuna bakarak, tutulmalar sırasında hayatımızda hangi alanlarda değişiklikler yaşayacağımızı saptayabiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat