Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astroloji psikolojiyi nasıl etkiler?

134
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Astroloji psikolojiyi nasıl etkiler?

Astrolojik etkiler iyi ya da kötü olarak nitelendirilemiyor. Nötr, yani iyi bir gezegenin olumsuz kullanımı ya da kötücül bir gezegenin olumlu kullanımı söz konusu olabilir. Bu, tamamen kişinin kendi iradesi ve seçimleri sonucu meydana gelir.  Astrolojik haritamız aslında tamamen bizim eğilimlerimizi gösterir. 

Doğum anında kişinin haritasında bazı etkiler vardır ve bunlar belirlidir. Bunlara karakter, DNA, aileden getirdiğimiz özellikler, kaderimiz ya da karmamız diyebiliriz. Fakat bu çıkış noktasından sonra kişinin haritasını, hayatında sahip olduğu şeyleri, nasıl kullanacağı kendine bağlıdır. Bizler özgür irademizle seçim yaparız ve her yaptığımız seçim sonucu yeni olasılıklar ortaya çıkar ve her yol ayrımında yine kendi özgür irademizle karar verip ilerleyebiliriz. 

Doğum haritası kişinin gelişiminde ona yol gösteren yol haritasıdır. Dolayısıyla kişi kendi özgür iradesi ile karar anında hangi yoldan gideceğine yine kendi karar verir. Bazı eğilimlerimiz vardır fakat bunlarla ya da bunlara rağmen ilerlemek bizim seçimimizdir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat