Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

2,290
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar, Merkür 1 Temmuz itibari ile durağanlığına son vererek hız kazanmaya başlıyor. Sizler de arkadaşlarınız, dostlarınız ile görüşmelerde ve temponuzda hareketli bir sürece başlarsınız. İdealleriniz, sosyal ortamlarınız ve kendinize zaman ayırmanızın zamanıdır artık sizler için. 

27 Haziran'da gerçekleşen Yengeç Yeni Ay'ı enerjisi ile biraz kendinize zaman ayırmak istediğinizi söyleyebilirim. Sanki siz istedikçe ortamlara çekiliyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızın, dostlarınızın çevrenizde olduğu bir ay olacak sizler için Temmuz. 

Yeni Ay enerjisinde Neptün'ün de etkisi olacak, sağlık problemleriniz varsa kontrol etmeyi ihmal etmemelisiniz. Ailenizden birinin de sağlık problemi olabilir, siz de destek olmak durumunda olabilirsiniz. Satürn?ün de desteği ile varsa sağlık problemleriniz halledersiniz.

5-6 Temmuz civarlarında Plüton ve Güneş'in birbirleri ile sert açıları olacak. Bu dönem özellikle içsel ihtiyaçlarınızın ön planda olacağını söyleyebilirim. Ayrıca 12 Temmuz'da gerçekleşecek Dolunay etkisi ile yenilenme isteğiniz, ortamınızı değiştirme enerjiniz devrede olacak. 

13 Temmuz'da Merkür'ün de Yengeç burcuna geçişi ile birlikte zihninizde belki yeni şartlar için gerekli ekonomik dengeler hakkında düşünmek ve planlar yapıyor olabilirsiniz. Çevre değişimi, belki taşınmak, belki yeni bir kontrat yapmak istiyor olabilirsiniz. Günlük düzenindeki değişimlere maddi kaynaklarınızdaki düzenlemeler ile başlamak istiyor olabilirsiniz. 

16 Temmuz'da Jüpiter burcunuza geçiş yapıyor olacak, sizlere fırsatlar getirmek ve desteklemek üzere harekete geçiyor. Jüpiter 1 yıl boyunca burcunuzda olacak ve size hem şans hem de fırsatlar getirecektir. 1 Yıl boyunca etkisini hissedeceğiniz olumlu enerjisi ile fırsatlara açık olacaksınız. 

Jüpiter sizlere biraz kilo aldırabilir, iştah artışına neden olabilir, aman dikkat.
19 Temmuz'da Venüs'ün de Yengeç burcuna geçişi ruhsal olarak biraz şifalandığınız, evinizde yuvanıza zaman ayırdığınız bir dönem gibi diyebilirim.

Özellikle 26 Temmuz'da Mars'ın da Akrep burcuna geçişi ile kiminiz iş ortamınında, kiminizde ev ortamınızda yenileniyorsunuz. Mars sizi biraz eve çekmek isteyebilir, yapmanız gereken düzenlemeler ile ilgilenebilirsiniz. Taşınıyorsanız evinizi yerleştiriyor olabilirsiniz. Jüpiter de burcunuzda. Belki biraz daha büyük bir eve geçmek isteyebilirsiniz, neden olmasın!

Sizler için özellikle Güneş'in de burcunuza geçişi sonrası, 27 Temmuz'da gerçekleşecek Jüpiter'in de etkili olduğu Yeni Ay dönemi harika diyebilirim. Şansınızın arttığı ve tamamen yenilenmek istediğiniz süreçlerin başlangıcı olacaktır Temmuz sonu.

Bu ay, biraz daha kendinizle ilgilenmek istediğiniz bir ay olacak gibi, ama Temmuz sonu keyifli başlangıçlara hazırlıklı olun. Şanslı fırsatlarla dolu, sağlıklı günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat