Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,586
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta salı günü gerçekleşecek dolunay, etkilerini pazartesiden itibaren hissettirmeye başlayacak. Dolunay döneminde artan duygusal ihtiyaçlarınız, ilişkilerinizle ilgili konularda daha tutkulu olmanız, durumları kendi açınızdan değerlendirme eğiliminiz hafta boyunca etkili olacak. Dolunay, ilişkileriniz başta olmak üzere her türlü ikili alanınızda ani kesilmelere, zorlanmalara ve sizi yoran her türlü konuda sabrınızın bitmesine neden olabilir.  

Aslan burcu bu hafta

Maddi konularda banka ilişkileri, krediler, miras ve nafaka gibi başka kaynaklardan size aktarılacak parasal gelirlerde etkin olacak Dolunay etkisi, bu alanlarda bekleyen bir işinizi düzene koyabilir. 

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın. 

Çarşamba gününden itibaren seyahatler, yurtdışı kontakları, eğitim ve yabancılarla olan işler açısından daha aktif olacaksınız. Ayrıca enerjiler hafta ortasından itibaren, hukuksal bir konuda adım atmanıza da neden olabilir. Bu hafta özellikle hukuki bir dava başlatmak adına öncelikle, şartları her yönü ile değerlendirmeden ve akılcı hareket etmeden, adım atmamaya çalışın. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat