Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,184
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Pazartesi günü Aslanların kendine dönük olacağı enerjiler söz konusu. Daha içe kapalı ve kendi alanlarınıza dönük olacağınız için bugünü yoğun ve rutin işler yerine biraz daha kişisel alanlarla geçirmeniz doğru olur.

Salı gününden itibaren burcunuza geçen Ay, sizi rahatlatırken, kendinizi ortaya koyma, ifade etme potansiyelinizi de yükseliyor. Salı ve çarşamba günlerinin etkileri sosyal alanlarınızı hareketlendirirken, arkadaşlarınız veya akrabalarla ilgili sorumluluklara ve görevlere de yönelmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak Bu kişilerle iletişim kurarken, kendi isteklerinizi diretmeden, empati kurarak ve olaylara çok yönlü bakarak ilerlemeniz gerekmekte. Aksi taktirde gereksiz iş yükleri veya yanlış anlaşılmalarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Perşembe gününe geldiğimizde, finansal konular öne çıkıyor. Parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak ve ticari, adımlar, finansal aktarımlar ve işlerde düşünerek ve acele etmeden adım atın. 
Cuma günü sorumluluk ve görevler size yük gibi gelebilir. Meselelerin üstüne gitmekten ziyade, görmezden gelme, kaçma eğilimleriniz artacağı için, zorlayıcı iş ve konuları bugüne almayın. Gerek parasal alanlarınızda, gerekse iş ve ev konularında yapmanız gereken rutin işlere yönelmeyi tercih ederken, karışık ve detay isteyen alanlara pek girmemeye çalışın. 

Hafta sonu, zihniniz daha gergin olacak ve olaylar karşısında soğuk kanlı olmakta zorlanabilirsiniz. Gündelik hayatta trafikte, ev içinde ve arkadaşlarınızla olan iletişimde dikkatli olmak, stresli ortamlardan uzak durmaya çalışmak doğru olur.

Haftanın size güzel enerjiler getirmesi dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat