Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

817
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hafta başı burcunuzda ilerleyecek olan Ay sizi daha aktif, gösterişli ve evden çok, dışarıya dönük kılacak. Sorumluluklar ve sıkıcı bulduğunuz konularda kalmak istemeyecek, kişisel alanlarınıza, kişisel bakımınıza yöneleceksiniz. 

Aslan burcu haftalık yorum

Bu haftanın önemli bir etkisi gerileyen Merkür'ün salı gününden itibaren düzelmesi. Merkür yaklaşık 3 haftadır sizi arkadaş ilişkileriniz, sosyal çevreniz, hedeflerinizi yapmak isterken karşılaştığınız engeller ve genel olarak bolluk enerjiniz adına yormuştu ve artık üzerinizdeki blokajlar çözülüyor. 

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca özellikle hedeflerinizi gerçekleştirmek, sosyal konularda bozulan dengeleri düzeltmek, ilerlemek ve sonuç almak halen zorlayıcı olabilir. 

Bbu hafta sonuna, bilhassa çarşamba gününe kadar şartları zorlamayın, acele etmeyin. Şartların rahatlaması adına önümüzdeki haftadan itibaren etkiler hız kazanacak.

Bu hafta salı günü burcunuzda konaklayan Ay, astrolojide açısız veya boşlukta dediğimiz bir aralıkta kalacak. İki kez tekrarlanacak bu etkinin ilki burcunuzda olacağı için, sizin adınıza önemli. 

Salı günü saat 14.00'dan çarşamba günü öğle saatlerine kadar boşlukta ilerleyecek olan Ay etkileri, kişisel bakım, operasyonları, kişisel harcamalarınız, gelir gider dengeleriniz, tutarı yüksek olan alım ve harcamalar gibi konularda beklemede kalmanız gerektiğini vurguluyor. Bu aralığı günlük rutinlerinizle tamamlayın ama başlangıç yapmamaya çalışın.

Ay'ın açısız kaldığı diğer bir aralık cuma günü sabah 07.00'dan yaklaşık olarak öğlen 13.00'a kadar olan bölüm.
 
Cuma günü öğle saatlerine kadar kısa seyahatler ve bunlarla ilgili planlar, kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili durumlar, çevrenizle olan iletişim, önemli haberleşmeler, teknolojik alımlarda beklemede kalmanız ve cuma günü 13.00'dan sonra adım atmanız doğru olur. 

Cuma günü öğleden sonradan itibaren çevrenizle olan iletişim alanlarınız hızlanıyor. Telefon trafiğiniz artabilir, görüşmeler yapabilir, sürekli hareket halinde ve iletişime dönük yoğun etkiler içinde olacaksınız. Bu enerjiler pazar gününe kadar devam edecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat