Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,513
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, pazartesi günü kariyer ve iş alanlarınıza yöneleceksiniz. Hafta başı sizi sabit olmaya yönlendirecek enerjiler nedeniyle değişikliklere ve yeniliklere açık olmayacaksınız. Özellikle iş alanlarınızda güvende olmak, koşulların değişmemesi önemli olacak. 

Aslan burcu haftalık yorum

Salı gününden itibaren özellikle zihinsel olarak hareketli olacaksınız. Sosyal ortamlar, duygusal konular öne çıkarken, tanışma, birinden etkilenme enerjileri söz konusu. Ancak salı gününden itibaren etkiler sizi romantik kılıyor. Ancak gerçekçi olandan uzak tutma eğilimi nedeniyle seçimlerinizde, duygusal hayatınızda, durumları görmek istediğiniz gibi ele alabilirsiniz. Bu nedenle akılcı yaklaşımda kalmaya çalışmak önemli olacak.

Çarşamba günü cesur adımlar atmaya, idealize ettiklerinizin peşinden gitmeye meyillisiniz. Bu dönemde sezgilerinize güvenin. Ama özel hayatınızda ve iş alanlarınızda yeni başlangıçlara temkinli yaklaşın. 

Perşembe günü dikkatli olunması gereken enerjiler var. Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, perşembe günü bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Özellikle maddi hedefleriniz, beklentileriniz, sosyal çevrenizle ilişkileriniz adına bugün öğleden sonra yeni başlangıç yapmayın, daha çok beklemede kalın.

Perşembe günü genel olarak bir konuya veya duruma adapte olmak, odaklanmak zor olabilir. bu nedenle dikkat isteyen iş ve konuları bugün ele almayın. Kısa seyahatlerde, trafikte özellikle araba kullanırken dikkatli olun.

Cuma günü, gerçekleşecek Yeni Ay, aileniz, eviniz, ebeveynlerinizle ilgili gizlediğiniz, sizde kalmasını istediğiniz konuları birden su üstüne çıkarabilir. Yeni Ay, gizlediklerinizin açığa çıkması etkilerini vurgulamakta. Bunun dışında, Yeni Ay dönemi gelir gider dengelerinizi yeniden revize etmeniz, içsel olarak kendinize dönmenizi, farkındalıklarınızı yükseltmenizi destekleyecek.

Cumartesi günü, Yeni Ay ardından gelen sert etkiler, yakın çevrenizle ilişkilerinize, babanızla olan ilişkilerinize, gündelik iş ve koşturmalara, sağlığınıza, ailevi konulara dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Cumartesi gününü daha rahat ve stresten uzak uğraşlarla geçirmeye çalışın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat