Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,498
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, pazartesi öğleden sonradan itibaren perşembe gününe kadar olan dönemde özellikle sosyalliğinizin arttığı ve çevrenizle ilişki ve kontaklarda daha rahat hareket edeceğiniz etkiler söz konusu. 

Hafta ortasına kadar dönemde hedefleriniz, maddi beklentileriniz adına adımlar atma ve daha akılcı davranma, fırsatları beklemek kadar, fırsat yaratma adına da cesur girişimlere dönük olacağınız etkiler var. 

Aslan burcu haftalık yorum

Burcunuzun yöneticisi Güneş'in çarşamba gününden itibaren Aslan'a geçmesiyle bu haftadan itibaren yaklaşık bir aylık süreçte ışığınız adeta göz kamaştırıyor. Güneş burcunuza geçmekle kalmıyor, Jüpiter ile de kavuşum enerjisinde ki hayata daha pozitif bakacağınız, şansınızın sizinle olduğu kısmetli bir ay sizi beklemekte. Bu süreçte durumları fazla abartmaktan ve keyfi konulara fazla yönelmekten de korunmanız çok doğru olur. 

Perşembe ve cuma günleri giderler alanınızı hayli hareketlendirecek olan enerjiler, kişisel bakım başta olmak üzere gereksiz ve lüks harcamalara dikkat etmeniz gerektiğini fısıldıyor. 

Cumartesi günü Ay, burcunuza geçiyor. Pazar günü gerçekleşecek Yeni Ay enerjileri ile hafta sonunu daha renkli ve kendinize dönük geçireceksiniz. 

Yeni Ay hayatınızda, ilişkiler, kişisel konular başta olmak üzere yeni durumların aktive olmasına olanak sağlayacak. Yeni ay enerjilerinin yansımalarını önümüzdeki hafta daha yoğun hissedebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat