Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,285
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Bu hafta salı gününden itibaren Mart ayından bu yana geri harekette olan Mars düzeliyor ve sizin adınıza, yakın çevreniz, kısa vadeli planlarınız, kardeşler, yakın arkadaşlar ve iletişim alanlarınızda sorunlar ve duraklamalar verdiği enerjilerini artık düze çıkarıyor. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Aslan burcu

Hafta ortasına kadar iş ortaklıklarınız, eşinizle ilgili konular, ortaklı her türlü çalışmanıza daha fazla yönelmek durumu söz konusu. 

Çarşamba gününden itibaren Güneş İkizler burcuna geçerken, yaklaşık bir aylık süreçte, çevrenizden gelen destekler artacak. Sosyal alanlarınız daha fazla öne çıkarken, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyebileceksiniz. 

Ancak bu hafta belirsizliklere ve yanlış anlaşılmalara açık olan enerjiler, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkinizde daha toleranslı olmanız gerektiğini de vurguluyor. 

Perşembe ve cuma günleri maddi alanlarda dikkatli olmanız gereken günler. Öncelikle bankalar, krediler, satış, her türlü alım satım işlerinizde daha dikkatli olun ve finansal konularda attığınız imzaları iki kere kontrol edin. 

Hafta sonuna geldiğimizde, kişisel gelişim konularında araştırma yapmak, bir kurs veya benzeri programa katılmak, seyahat etmek, kendinizi geliştirmek adına başlangıçlar sizin için destekleyici etkiler arasında. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat