Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,036
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hafta başı pazartesi ve salı günleri karşı burcunuzda konaklayacak Ay, sizi daha çok ortaklı alanlar, projeler veya eş ve evlilik alanlarınızla, ikili ilişkilerinize yoğunlaştıracak. 

Bu hafta iş hayatınızda, ortaklı konularda çözmeniz gereken durumlar varsa haftanın ilk iki gününü daha rahat değerlendirebilirsiniz. Öte yandan eşiniz veya partnerinizden hafta başı yardım alma, bazı konuları birlikte ele alma veya çözme söz konusu olabilir. Ancak unutmayın ki neyi ele alırsanız alın, hafta başı çarşambaya kadar olan süreç, mücadele ve çalışma gerektiriyor. 

Çarşamba günü bankacılık konuları, finansal alanlar, para alış verişleri, maddi planlamalar öne çıkarken, bankalarla olan işlerinizde Merkür gerilemesi nedeniyle dikkatli olmakta fayda var.

Perşembe günü iş ve kariyer konularında sorumluluklarınız öne çıkıyor. İşinizle ilgili bir süredir beklettiğiniz, ele almak istemediğiniz konularla yüzleşmeniz veya çözmeniz gerekebilir. Benzer şekilde duygusal alanlarınızda da yapmanız gereken adımlar, bir süredir kaçtığınız konular tekrar gündeme gelebilir. 

Cuma gününden itibaren hafta sonu boyunca enerjiler sizi hareket haline olmaya itecek. Seyahat organizasyonları yapabilir, yolculuklar planlayabilir hatta seyahate çıkabilirsiniz. Diğer yandan bir süredir almak istediğiniz bir eğitim veya seminer programı varsa cumadan itibaren hafta sonu boyunca enerjiler destekleyici olacak. 

Hafta sonu okumak, araştırma yapmak adına güzel etkileriniz var. Diğer yandan zihinsel olarak geçmiş konulara fazla odaklı kalabileceğiniz için, hafta sonu kendinizi oyalamak ve meşguliyet yaratmak doğru olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat