Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

1,753
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

İlişkiler ve aşk hayatınız adına bu yıl yeni bir döneminiz başlıyor. Öncelikle ilişkilere bakış açınızın değiştiği, birlikteliğinizde sorumluluğunuzun arttığı bir sürece girmektesiniz. Evlilik kararı, ilişkinizi ciddi bir alana taşıma kararı veya devam eden evliliğinizde çocuk sahibi olma kararı gelebilir. 

Diğer yandan ilişkinizde, aşk hayatınızda zorlayıcı deneyimler, birlikteliğiniz adına daha önce fark etmediklerinizi anlamak görmek durumuna geçmenizde olası. Kısacası ilişkileriniz adına bu yıl dönüşüm ve değişim zamanlarını deneyimleme döngüsünden geçiyorsunuz.  

Bu döngü ilişkinizde ciddi değişiklikler yaşamanıza veya birlikteliklere bakış açınız değiştirmenize neden olabilir. 

16 Eylül ile 10 Ekim arasında burcunuzda ilerleyecek Venüs, fiziksel olarak sizi dikkat çekici kılarken, bu aralıkta halen bekarsanız, ilişki şansınız hayli yüksek olacak. Ayrıca bu yıl Şubat, Ağustos ve Ekim ayları aşk ve ilişkiler açısından genel olarak şanslı olacağınız aylar olarak sıralanabilir.

Ağustos ayında gerçekleşecek Merkür gerilemesi burcunuzda oluşacak. 13 Ağustos ile 5 Eylül arasında denk gelen bu süreçte eski ilişkiler, eski bir sevgili veya beraberlik tekrar önünüze gelebilir. Gerileme sonrası duygusal olarak fikirlerinizin değişebileceğini bilerek bu süreci yönetmeniz akıllıca olacaktır.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat