Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

886
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

2017 yılında finansal alanlar, bankacılık sektörü, yönetim ve idari kadrolarda çalışan Aslan burçları ile yabancılarla ilgili işler, yurtdışı kontakları, seyahat ve yolculuk organizasyonları konularıyla uğraşan Aslan burcu etkisi taşıyanlar için gelişime açık bir süreç söz konusu.

Geçtiğimiz yıl, özellikle yurtdışıyla ilgili çalışma veya girişimlerde bulunduysanız, bu sene bu yabancı ülkeler veya yurtdışı konuları, eğitimleri , çalışma veya mesleki yolculuklar açısından önemli gelişmeler ve sonuçlandırma yaşanacak.

Bu yılın tutulma süreçleri olan Şubat ve Ağustos aylarını takip eden Şubat ve Mart döngüsü ile Ağustos ve Eylül aylarında geçen seneden bu yana gelen tamamlanmamış işler, yarım kalmış konular, mücadele ettiğiniz engelleri aşma ve artık sonuç alma süreçlerini deneyimleyeceksiniz. Turizm ve benzeri eğlence sektörü türü işlerle uğraşıyorsanız bu yıl bu işlere bakışınızda köklü değişimler ve farklı alanlara geçme, işlerinizin değişime uğraması veya alanlarınıza farklı ve yaratıcı konuları ilave etme potansiyeliniz söz konusu. Geçtiğimiz yıllarda yaşadıklarınızı deneyim haline getirme ve dersler çıkarmanız koşulu ile ele aldıklarınızda farklı bakış açısını hayatınıza uyarlama şansınız bu sene hayli yüksek. 

2017 yılında gerçekleşecek Merkür gerilemelerinden ilk önemli etkiyi 9 Nisan ile 3 Mayıs arasında yaşayacaksınız ve uluslararası işleriniz, eğitimleriniz, yeni adımlarınız ve başlangıçlarınız adına bu aralığı dikkatli değerlendirmeniz gerekmekte. Diğer bir Merkür gerilemesi süreci olan 13 Ağustos - 5 Eylül arasında ki Merkür retrosu burcunuzda gerçekleşecek. Bu gerileme 2017 yılı beklentilerinizi, kişisel isteklerinizi, tercihlerinizi tekrar gözden geçirme adına sizi destekliyor ama bu süreçte yeni projeleri başlatmamak akıllıca olacaktır. 

Bu yıl Ağustos ayından gerçekleşecek tutulmalar, yılın ikinci yarısını önemli değişimler ve yeni projelerle ilgili cesur adımlar atmanıza olanak sağlayabilir.  

Jüpiter, 12 Eylül'e kadar para alanlarınızda ikamet ederken, maddi konularda gelişim içinde olmanıza destek verecek. Eylül ortasından itibaren yakın çevreniz ve girişimlerinizle alakalı işlerinizi destekleyecek olan gezegen, yakın çevreniz, arkadaşlar, kardeşlerden gelebilecek desteklerle sizi rahatlatacaktır. Medya, basın, organizasyon, reklam veya eğlence sektörüyle ilgili konularla uğraşıyorsanız Eylül ayından itibaren kendinizi ortaya koymanız ve başarılı projeler ve fırsatlar yakalamanız söz konusu olacaktır. 

Bu yılın sonbahar döngüsüyle birlikte Rahu ve Ketunun burcunuza göre alacağı yeni pozisyonla rekabet ettiğiniz kişilere karşı iş ve kariyer hayatınızda dikkat etmeniz ve gardınızı almanız gerekebilir. Özellikle Ağustos'tan itibaren gelişen olay ve durumlar iş alanlarınızda kişilerle olan diyalog ve iletişiminizi yeniden belirlemeniz gerektiğini vurgulamakta. 

2017 yılının ikinci yarısıyla birlikte seyahat ve organizasyonlar adına da hızlı bir temponuz olabilir. Bu alanlarda planlamadığınız ve çabuk gelişen durumlar nedeniyle ev ve aile alanlarınızla, iş dengelerinizi doğru şekilde yönetmeniz önemli olacaktır. 

Sevgili Aslan burcu, 2017 yılının size bolluk, başarı ve sağlık getirmesini dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat