Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

1,977
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,

Öncelikle çok zor bir Ocak bitti. Temponuzda son derece hareketlilik vardı. Özellikle rutininizde değişimler, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar vardı. Bunlarla ilgili yenilikler adına Ocak çok dikkat çekmişti. Şubat'ta bu etkiler biraz daha devam ediyor. 

Özellikle ilk hafta günlük rutininize, birlikte iş yaptığınız insanlara, onların beklentilerine denge yaratmaya dikkat etmelisiniz. Venüs bu alanda Oğlak burcunda ve destek getirdi sizlere. Çalışma koşullarında biraz daha rahatladınız. Belki size bir takım avantajlar getirecek insanlar girdi hayatınıza, işlerinizi paslaştınız.

Güneş, Şubat ayında karşıt burcunuzda ilerliyor. Dolayısıyla ilişkileriniz adına önemli bir enerji var. Ayın 19'una kadar karşıt burcunuzda ve 8 Şubat'ta da bir yeni ay bekliyor Kova burcunda. Kova burcundaki yeni ay bir anlaşma, bir imza, bir sözleşme; belki bir yer değiştirme, taşınma ya da imzalar son derece önemli olacak. Dolayısıyla bu yeni ay bir şey tetikleyecek, size bir karar verdirecek. Uzun soluklu bir ilişkiniz varsa daha net, bir adım yukarı taşıma kararı olabilir. Çünkü Merkür 14 Şubat'ta ve hemen ardından Venüs 17 Şubat'ta karşıt burcunuza gelecek.

Yerleştiğiniz alana evinize, yuvanıza dikkat etmelisiniz. Mars burada Akrep burcunda. Dolayısıyla Kova burcundaki yıldızlar yuva, yerleşim, ilişkiler adına sizi biraz baskılayabilir. Evde veya çevre binalarınızda tadilatlar olabilir. Yeni taşınma, eşya değiştirme, yenilenme gibi durumlar olabilir.

19 Şubat'ta Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. Ekonomi, finans durumlarınızın daha önemli olmasına neden olacak. Ödemeler, alacak verecek, finans konularına daha dikkatli, daha önem vereceğiniz bir enerji başlayacak. Hemen 22'sinde Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay tamamen parasal durumlarınızla ilgili. Dolayısıyla çalıştığınız kurumla ilgili maddi konular , kendi bütçenizle ilgili önemli farkındalıklarınız olabilir, bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Çünkü Mars yuvadan geçiyor. Ev konuları alım-satımlar ay sonuna doğru önem kazanıyor.

Genel olarak Şubat ilişkiler adına önemli. Temponuzda biraz rahatlamalar da söz konusu olacak; özellikle Şubat'ın ikinci haftasından sonra.

Bir sonraki ay görüşmek üzere,

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat