Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

1,546
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Enerji olarak gökyüzünde zorlayıcı açılar var. Baskıya açık. Ancak güzel haberlerimiz de var. Özellikle kariyer, günlük tempo, rutin ve maddi konular ile ilgili bir avantaj görünüyor haritanızda. Güçlü bir destek var. Özellikle çevrenizle ilgili bir konu olabilir bu. Bir başarı gelebilir. Çevrenizin çok desteğini gördüğünüz bir aydasınız. 

5 Haziran'da İkizler burcunda Venüsyen bir yeni ay yaşayacağız. Özellikle kariyerden elde ettiğiniz gelirler ile ilgili bir sıçrayış, bir başarı söz konusu olabilir. Zaten yeni ayın yöneticisi Merkür, hem Jüpiter hem de Plüton ile çok dost görünümünde. Gerçekten bir atılım, belki çevrenizden gelecek bir destek ile kazançlarda güzel artırımlara giriyor olabilirsiniz. 

Yeni ay biraz sert, çünkü işin içinde Satürn de var. Aşkla ilgili konular çok önemli. Aşkta ciddi, sorumluluk sahibi görünüyorsunuz. Hayatınızda ciddiyet var. Çünkü Satürn aşk evinizden geçiyor ve size ciddi olmanızı söylüyor. Harekete geçmeniz ve sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz.

Mars retrosu artık aşk evinizde değil. Akrep burcuna geçti. Dolayısıyla özellikle 20 Haziran'da Yay burcunda gerçekleşen dolunay sanki buradaki agresyonu, enerjiyi artıracak ama sonrasında bir rahatlama da gelecek. Sürüncemede giden, nasıl olacağını bilmediğiniz bir durum varsa, ya siz ya da karşı taraf çok kararlı davranacak ve nasıl yol almanız gerektiğini daha net bir şekilde görebileceksiniz. 

Mars retrosu tüm ay boyunca, 30 Haziran'a kadar devrede. Artık retrosuna yuvanızda devam ediyor. Ailevi konular da çok önemli olacak sizin için. Daha önce konusu açılmış ailevi bir problem ya da durum varsa, birkaç ay önceki konular, sorunların çözülmesi adına tekrar açılabilir. 

18 Haziran'da Venüs, 21 Haziran'da Güneş, 30'unda ise Merkür Yengeç burcuna geçecek. Haritanızdaki Yengeç yıldızları dinlenme, izolasyon, kendinize zaman ayırma, kişisel bakım isteklerinize fırsat bulabileceğiniz bir dönem yaratacak. Sadece kendinizi çok stresli ortamlara sokmamaya dikkat edin. Çünkü Yengeç yıldızları, Plüton karşıtlığı derken rutininiz, temponuz anlamında Haziran'ın özellikle ikinci yarısında zorlanabilirsiniz. Bu dönemde tatil hazırlıkları içerisine girin, kendinize zaman ayırın. 

Haziran ayında çevre desteği görüyorsunuz. Yeni arkadaşlar, yeni ortamlar ve topluluklar olabilir. 

Haziran'daki dolunay aşk alanınızda olacak. Eğer ebeveyn iseniz çocuklarınızla ilgili önemli kararlar da söz konusu olabilir çünkü bu alan aynı zamanda çocukları da ilgilendiriyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat