Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,299
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, 5 Haziran'da burcunuza geçecek olan Venüs, bu ay boyunca fiziksel olarak dikkat çekici olmanızı, karşı cinsin ilgisini çekmenizi sağlayacak. Duygusal alanlar ve aşk konularında hareketli bir ay geçireceksiniz. Venüs, aynı zamanda kişisel bakım ve güzellik ve estetik konularına odaklanmanızı sağlayacak. Devam eden ilişkilerinizde bilhassa ayın 15'inden itibaren partneriniz sorumluluk almanızı beklerken, siz ise daha çok kendi alanlarınıza, kişisel konularınıza ve konforunuza dönük olmak isteyebilirsiniz. Bu durum özellikle ayın son çeyreğinde yaklaşık 24 Haziran'dan itibaren eşiniz veya partnerinizle sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Venüs etkisi aynı zamanda sizi iddialı estetik müdahalelere yönlendirebilir ki fiziksel değişiklik içeren operasyonlarda abartılı yaklaşımlarda bulunmayın. 

Finansal açıdan gelir gider dengenizi düzenlemeniz gereken ve gereksiz harcamalara dikkat etmeniz gereken bir ay geçireceğinizi unutmamanız yerinde olur. 2 Haziran'da aşk ve ilişkiler alanınızda gerçekleşecek Dolunay, Haziran'ın ilk haftası ilişkiler ve aşk hayatınız adına tutku ile hareket etmeye, duygusal davranmaya sizi itebilir. Dolunay enerjisi aşk hayatınızda bitiş ve başlangıçlar gibi keskin kararlara sizi itebilir. 16 Haziran Yeni Ayı ise 20 Haziran'a kadar etkili olacak ve maddi gelirleriniz, sosyal çevreniz ve arkadaşla ilişkileriniz adına size yeni başlangıçlar verebilir. Merkür rötarı nedeniyle sosyal ilişkileriniz ve maddi gelirleriniz adına duraklayan konular ise 12 Haziran'dan itibaren aniden hızlanabilir. 

Bu ay kariyer konularında fırsatlara ve güzel gelişmelere açık olacaksınız. Kariyer konularında şansınız açık ancak rötardaki Satürn'ün ev, yuva alanlarınıza 15 Haziran'dan itibaren geçmesiyle, özellikle gayrimenkul konularında uğraşlarınız varsa sorunlarla karşılaşmanız olası. Ev alımları, taşınmalar ve ailevi işlerle, ebeveynlerinizle ilgili konularda 15 Haziran'dan sonra daha dikkatli olmalı ve koşulları zorlamamalısınız. 21 Haziran'da burcunuz yöneticisi Güneş'in giderleri artırabilecek bir alana geçmesiyle ay boyunca gelir gider dengelerinize özen göstermeniz ve planlı olmanız önemli olacak. Bu ay harcamalarınızda kontrollü olmaya özen gösterin. 24 Haziran'dan itibarense evinizde tesisat ve benzeri sorunlara karşı tedbirli olun. Mümkünse tadilat ve benzeri dekorasyon konularını 24 Haziran'dan itibaren acil olmadıkça planlamayın. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat