Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

1,057
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

1 Eylül'de Başak burcundaki Güneş tutulması ile merhaba diyoruz yeni aya. Başak burcu haritanızda kaynaklar alanınıza işaret ediyor. Eylül'ün genelinde para, kaynaklar, yatırım, banka işleri gündemde olacak. Merkür retrosu var Başak burcunda ve bu retro 23 Eylül'e kadar sürecek. Merkür bu alanda da retroda. Para ile ilgili konular sizin için hakikaten çok önemli olacak. Geriye dönük durumlar, alacak verecek konuları ön planda. 16 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulması da kaynaklar alanınızı etkileyecek. Ortak bir kazanım, yatırımlarınız, sahip olduklarınız ile ilgili, parasal düzenlemeler ile ilgili olacak genel olarak etkiler...

Yatırım yaparken özellikle 23 Eylül'e kadar Merkür retrosunu dikkate almanızı öneririm. Yanlış kararlar almamak adına ihtiyatlı davranın, ani hareketlerden kaçının. Retro dönemlerinde daha çok araştırmacı olmalıyız. Bir şey alacaksınız araştırmacı olursanız daha iyi bir fiyat yakalayabilirsiniz. Bu yüzden çok araştırın.

Jüpiter 9 Eylül'de Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu, güzel bir haber. Çünkü burcunuzu enerji olarak güzel destekleyecek. Seyahat, yakın çevre ilişkileri, iletişim alanlarında pozitif etkiler barındıracak, ilişki kurma dilinizi olumlu yönde etkileyecek. Daha pozitif olacaksınız. 

Jüpiter, Terazi burcunda 1 yıl kalacak. Eğitime başlayabilir, yeni fikirler ortaya çıkarabilirsiniz, iletişim dilinizi geliştirebilirsiniz. Ancak bu 1 yıllık süreçte Jüpiter'in yaşayacağı bazı sert açılar, transitler de olacak. Özellikle 27 Eylül'den sonra Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Mars ile etki olarak biraz zorlayıcı, sıkıntılı durumlar oluşabilir.  Öncelikle bu geçiş sizin eforunuzu artıracak. Eylül sonundan itibaren Ekim boyunca temponuz artacak. Çalışma ortamınızda birtakım değişimler olabilir. Bazı baskılar oluşabilir. Jüpiter'in etkisi ile "artık ben bunu yapmak istemiyorum, değiştiriyorum, yenileniyorum, daha farklı bir iş planlıyorum, araştırıyorum" diyebilirsiniz. 

Venüs, 23 Eylül'den sonra Akrep burcuna geçecek. 23'üne kadar iletişim, seyahat alanınız olan Terazi'de. Bu da size bu ayda gezi, seyahat getirecek, çünkü Jüpiter ile Venüs aynı anda burada. 23'ünden sonra Venüs Akrep burcuna geçince aile, yuva, ev konuları gündeme gelecek. Ailede birtakım sorunlar olabilir ama siz bunları halledeceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat