Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

350,027
kez izlendi
Puan: 4.56 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Ortalıkta kim dolaşıyorsa böyle kurum kurum, böbürlenerek, hava atarak; bilin ki o aslan erkeğidir. Bir toplulukta aslan erkeğini başka şekilde nasıl tanırsınız? Bütün dikkatleri üzerine çekmek ister. Bunu her şekilde yapar. Bir kere giyimiyle yapabilir.

Onun giyimi, tarzı vardır. Kendine özeldir. Çok kaliteli giyinir. Dış görünüşüyle onu tanırsınız. Hareketleriyle, konuşmalarıyla mutlaka dikkatleri üzerine çekmek ister. Hiçbir şey yapamıyorsa ön patilerini masaya vurarak dikkati çeker. Ama mutlaka sizin gözünüz onun üstüne odaklanır. Bunu ister.

Asla gururunu kırmayın

Gurur ve kibir... En çok gurur aslan burcundadır. Ne yapın edin, aslan burcunun gururunu asla kırmayın. En korktuğu, en istemediği budur. Onu pohpohlayın. Siz dünyanın en mükemmel insanısınız, bir numarasınız deyin, alın elinden ekmeği! Bu kadar da kolaydır.

O kraldır ve çok girişkendir. Aslında aklına koyduğunda çalışabilir. Ama çoğu zaman da tembel tembel, Mart kedisi gibi güneşin altında yatmayı sever. Çünkü kral ruhu vardır ve etrafında o kadar çok da hayranı vardır ki! Bunu da ona fazla görmemek lazım.

Birileri inşallah ona miras bırakır da o da çalışmaya gerek duymadan, hayalinde kurduğu ya da çevresinde oluşturduğu ortamı yaşar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat