Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu aşk hayatı 2016'da nasıl olacak?

2,619
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu aşk hayatı 2016'da nasıl olacak?

2016 yılında aşk hayatınızda ilişkiler kadar, partnerinizle  iletişim biçiminiz, aşkta kendinizi nasıl ifade ettiğiniz de önem kazanıyor.

Ocak ayında gerçekleşecek Merkür gerilemesi, iletişim sorunlarını arttıracağı için ikili ilişkileriniz başta olmak üzere, ifade şeklinize dikkat etmeniz gerekiyor. Ocak ayında ilişkiler açısından dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur geçmişten gelen konulara takılmamak ve durumları abartmamak. Partnerinize ufak tefek konularda yüklenmemeye dikkat edin.

Yılın ilk döneminde evlilik, ilişkileriniz, duygusal konular, beraberliğinizde sorunları daha rahat çözebilmeniz ve romantik ilişkiler açısından 10 Mart'tan itibaren Mart ayının tamamı sizi destekliyor. 

Yılın ilk yarısı evlilikle ilgili atmak istediğiniz bir adım varsa 10 Mart - 30 Mart arasına denk getirebilirsiniz. 

İlişkiler ve duygusal konularda Mart ayı ilginç gelişmeler getirebilir. Mart ayında gerçekleşecek tutulmalar, Mart'ın son haftasıyla Nisan boyunca duygusal konularda kararlar almanıza, yön değiştirmenize neden olabilir. 

İlişkiler açısından desteklendiğiniz, yeni bir beraberliğe başlamak adına uygun olan diğer bir dönem de Ekim ve Kasım ayları. Bu aylarda evlilik ve flörtler için uygun zamanlardan geçiyorsunuz.

Duygusal alanlarda kişisel istekleriniz öne çıkıyor. Eskisi kadar fedakarlık yapmak, empati kurmak istemeyebilirsiniz. Artık duygusal açıdan kendi istekleriniz ön planda. Partnerinizin sıkıntıları ve yaşadıkları ilgi alanınıza dahil olmayabilir. 

Bireysellik duygunuz artacağından daha önce sevgiliniz veya eşiniz ile yapmaktan zevk aldığınız şeylerden eskisi kadar zevk alamayabilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlarınız nedeniyle bu sene aşk ve ilişkiler alanınızda duygularınız kadar sevdiğinizle kuracağınız iletişime dikkat edin.

Bekarsanız hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmeye çalışırken durumu kendi açınızdan değerlendirmeye yönelerek yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.

Özellikle Nisan ayında karışık hisler içinde olabilir, hayatınızda ve ilişkinizde değiştirmek, dönüştürmek istediklerinizle ilgili daha cesur ve net tavırlar sergileyebilirsiniz. 

Mayıs - Temmuz ayları arasında özellikle evli Aslanlar monotonluktan sıkılabilir. Eş ile çocuklarla bağlantılı konularda fikir ayrılıklarının getirdiği gerginlikler yaşayabilir. Geçmişten gelen bir ilişki aklınızın karışmasına da neden olabilir. Bu noktada sorumluluklarınızı hatırlamanız gerekiyor.

2016 yılının Ağustos ayında ilişkiler açısından hareketli görünüyor. Bekarsanız aniden hayatınıza biri girebilir, evliyseniz lişkinizde tutku ve adrenalin artabilir. Ele aldıklarınızı abartma, gözünüzde büyütme etkisi nedeniyle özellikle yeni tanıştığınız birini veya yeni başlayan bir ilişkiyi ve yaşadıklarınızı fazlasıyla abartabilirsiniz. Bu süreçte dikkat çekme arzunuz, fiziksel çekiciliğinizin artması gibi unsurlarla flörte ve ilişkilere daha dönük olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat