Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

894
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar, 

Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla hareket edebilirsiniz. Bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. İletişiminizi de etkili kullanmayı öğreniyorsunuz. 

Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. 

Haftanın ikinci yarısında Ay'ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. İç dünyanızda kendinizi aşırı tutkulu hissedebilirsiniz. Eviniz, aileniz, aile gibi gördüğünüz insanlarla hareket edebilirsiniz. Onlarla bir mücadeleye girip bir başarı kazanabilirsiniz. Yatırım yapmak adına da şanslı bir dönemdesiniz. Yaşadığınız ortamı güzelleştirme, dekorasyon gibi konular da bu dönemde gündeme gelebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat