Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,082
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Öncelikle Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür'ün Yay'a geçmesi ile beraber görüş ve fikirlerinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Hayattan daha fazla keyif almak adına yeni fikirler, projeler aklınıza gelebilir. Kendinizi, içinizden gelen isteklerinizi net bir şekilde karşı tarafa açabileceğiniz, vurgulayacağınız bir dönemdesiniz.

8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor ve orada ilerlemeye başlıyor. Venüs'ün Akrep burcuna geçmesi ile beraber iç dünyanızda kendinizi biraz flörtöz hissedebilirsiniz. Cinsel enerjiniz yüksek olabilir. Evinizde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Taşınmak, ev değiştirmek için güzel vakitlerdesiniz. Jüpiter de burada çünkü. Bu dönemde size yatırım yapmak için güzel fırsatlar gelecektir. Aile ilişkilerinizde sorunlar varsa, bunları düzeltmek adına tekrar güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Dolayısıyla önce iç dünyanızda mutluluğu yakalayacağınız bir dönemdesiniz.

6-12 Kasım 2017 Haftası Ay Takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olabilirsiniz. 
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte iç dünyanıza çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemleme fırsatı bulacaksınız. 
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. Yaşam enerjiniz çok yüksek. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileme fırsatı bulacaksınız.
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat