Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 6 - 12 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

756
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 6 - 12 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması hayatı ele alış şeklinizde sizi daha cesur kararlara sevk edebilir. Tutulmalar yaşamımızda biriktirdiğimiz ve artık yüzleşmek zorunda olduklarımızla ilgili bizi ele almaya, artık son noktayı koymaya doğru iter. 

Aslan burcu bu hafta

Kısa vadeli planlarınız veya hayatınızda yapmak isteyip bir şekilde cesaret edemediklerinizle alakalı alanlarda kararlı adımlar atabileceğiniz gibi, cesur ve gözü kara davranma eğilimleriniz de artacak. 

Yakın akrabalar, kardeşler, yakın çevrenizle ilgili konularda yaşayabileceğiniz ani gelişmeler planlarınızda değişimlere ve yeni bakış açılarına yol açacak. Bu süreçte kontrollü ve mantıklı davranmaya gayret etmek önemli olacak. 

Bu haftra duygusal alanlarda eskilerden kurtulma ve hayatınızda yeniye yer açma ve bakış açınızın değişmesi söz konusu. Eğitim veya yurtdışıyla alakalı uygulamak istediğiniz planlarınız varsa bu alanlarda yeni gelişmeler sizi şaşırtabilir. 

Çarşamba günü gerçekleşecek tutulma günü astrolojik olarak yeni başlangıç yapmak veya önemli bir konuda adım atmak desteklenmiyor. Bu nedenle bu hafta özellikle çarşamba gününü izlemede kalarak geçirmek doğru olur. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat