Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

584
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Haftaya kardeşlerinizle yakın çevrenizde ani gelişen bir olayla ama bir türlü ne olacağı belli olmayan bir belirsizlikle başlıyorsunuz. Bu can sıkıcı. Netleşmek zor olacak ama merak etmeyin, aynı gün akşamüzeri enerji dengeleniyor. Evde, yuvada olmak, evdeki işlerinize odaklanmak size iyi gelecek.  Ev - aile konularınız ile ilgilenirken finansal durumunuzu da değerlendireceksiniz ama kesinlikle duygusal ifadeniz kuvvetli ve yaratıcılığınızın yüksek olduğundan bu güzel enerjiyi mutlaka değerlendirmelisiniz.

Hafta ortası Yay'a geçen Ay ile birlikte sevgiliniz veya çocuklarınız ile ilgili meselelerinizde biraz strese girebilirsiniz. Ama sonuçta Venüs ve Terazi sizi rahatlatacak enerjiyle destekleyecek. Sadece aşk veya çocuklarınızla ilgili meselelerinizi fazla zorlamamaya çalışın yeter. 

Haftayı yapılması gereken işlerinizi toparlayarak bitiriyorsunuz. 

Haftanın en önemli olayı haftanın sonunda. Sevgili Aslanlar, geçen bir sene boyunca Jüpiter sizin para evinizi aydınlatmıştı ve güzel gelirler elde ettiniz. Bu sene enerji yer değiştiriyor ve siz bu sefer iletişim, kardeşler yakın çevre alanında önemli şanslar yakalamaya hazırlanıyorsunuz. Güzel yazılar yazabilirsiniz. Yanınızda mutlaka bir kalem defter bulundurun.

Sevgiyle kalın, esen kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat