Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

866
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Ödemeleriniz ve harcamalarınız bayağı bir artışa geçti  sevgili Aslanlar. Fakat bu hafta Merkür ve Jüpiter arasındaki uyumlu açı sizleri özellikle para kazanma koşullarında destekleyecek. Fikirleriniz şahane, zihniniz açık. Bu şartlarda en azından bir yandan geliyor bir yandan gidiyor ve dengede kalabiliyorsunuz. 

Aşk konularınıza baktığımda, arkadaşlarınız sizin yeni sevgilinizden pek hoşnut değiller bence. Ya zevkleriniz ayrı ya da hobileriniz. Bu nedenle hoşlandığınız, sevdiğiniz kişi ile arkadaşlarınız arasında bir gerginlik var hafta boyunca. Siz de aynı şekilde sevdiğiniz kişi ile karşıtsınız. Belki de o size karşıt; burada bir çekişme var. 

5 Haziran'daki yeniay sizi bu konuda etkiliyor. Ya düşüncelerinizi değiştireceksiniz ya da ilişkinizi sonlandıracaksınız. Seçim ve tercih sizin. 

Havalarında iyice ısınmaya başladığı, "artık yaz geldi" diyebileceğimiz bir atmosferde gezmek ve eğlenmek siz sosyal Aslanlar için daha cazip gelebilir bence. Dominantlığınızı konuşturun. Sizin dediğiniz olur nasılsa. 

Bu arada sağlık konusunda sorun yaşayan Aslan burçları için var olan bir sağlık sorunları varsa bir başka doktora daha başvurmalarını veya tedavi yöntemlerini değiştirmelerini öneriyorum. Tabii ki bunun sorumluluğunu ben üstlenemem ancak ama bir arkadaşınızın tavsiye ettiği doktor varsa, ona da danışmanızda fayda var. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat