Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

577
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Haftaya evinizle yuvanızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay - Venüs kavuşumu ve Neptün üçgenini de değerlendirirsek evinizde huzur var, hoşluk var ve partnerinizn maddi kaynakları da size akıyor ya da para işleriniz yolunda sanki bir yerden destekleniyor gibi hissediyorsunuz. O da değilse farkındalığınız size güzel bakış açısı getiriyor. Plüton desteğiyle günlük işler rayında, enerji merkür üçgenine bağlanınca kazancınız da sizin yüzünüzü güldürüyor. 

Hafta ortasındaki Güneş - Satürn kavuşumu ile yakın çevreniz, iletişim kendinizi tanıtma veya aşk durumunuzda ciddi bir temel atasınız var bu alandaki yeni ay hilal fazına geçince hadi diyor size. Tarzınız da Ay Yay ile detaycılıktan uzak ve spontan. Daha ne olsun. 

Haftanın uyarına gelince, Mars - Jüpiter karesi yakın çevrenizle olan bu ilişkilerde yapılması gerekenleri hallederken fazla önyargılı olmayın, dereyi görmeden paçayı sıvamayın diyor sadece. 

Haftayı ise Ay Oğlak'ta, sizin günlük işlerinizi, iş ortamınızı ilgilendiren alanda bitiriyoruz. Çalışma şeklinizle ilgili önemli bir girişim yapmak istiyorsunuz ve öyle de olmasını dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere sevgiyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat