Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,248
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hafta başı çocuklarla ilgili konularda kararla almak, adımlar atmak söz konusu. Diğer yandan çarşambaya kadar olan aralıkta duygusal konular ve aşk hayatınız açısından hareketli enerjiler var. İlişkileriniz açısından bu hafta ilginç ve ani gelişmelere dönük olacaksınız. Aniden karşınıza çıkacak birinden hoşlanmak, ilişkilerde duygularınızı daha rahat ifade etmek söz konusu. 

Çarşamba gününden itibaren dikkatiniz, aşk ve ilişkilerden mesleki konular ile çalışma alanınıza dönebilir. Özellikle hizmet sektöründe çalışmalarınız varsa, hafta ortasından itibaren temponuz artıyor. 

Perşembe günü gerçekleşecek dolunay öncelikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Dişler, bel ve boyun, omuz omurganız kaynaklı sorunlar, kemik ve dizler ne fazla dikkat etmeniz gereken alanlarınız. 

İş ve çalışma hayatınızda bu hafta gergin etkiler var. Radikal kararlar alabilirsiniz. Ancak yarım kalmış, bir süredir ilerleyen ama sonuç almayan konuları tamamlamak söz konusu. Mesleki konularda iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha önce fark etmediğiniz bir yönlerini anlamanız, görmeniz söz konusu. Dolunay sürecinde mesleki konularla, meslektaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var. Cuma öğle saatlerinden itibaren karşı burcunuza geçecek olan Ay, dikkatinizi tekrar ilişkiler ve partneriniz üzerine odaklayacak. 

Bu hafta Çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat