Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,035
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Kendinizle ilgilendiğiniz, imajınızı gözden geçirdiğiniz bir pazartesi ile haftaya başlıyorsunuz. Belki de saçınızda, makyajınızda bazı değişiklikler planlıyorsunuz.

Hafta ortası gündeminiz hızlıca değişiyor. Bu haftanın önemli gökyüzü olaylarının hepsi sizin 2. evinizde oluyor. Bunu Merkür - Venüs kavuşumuyla birlikte düşünürsek, size kazanç getirecek önemli konuşmalar yapabilir, yatırım planlarınızı değerlendirebilirsiniz. Paranıza para katma zamanınız geldi bile.

Tutulma etkisiyle beraber uzun zamandır gündemde olan ama ilerleme kaydedemediğiniz konularda birden bire gelişmeler olacak? Kazancınızda ani bir artış olmasını sağlayacak fırsatlar kapınıza gelebilir. Ani bir harcama da yapabilirsiniz. Banka hesaplarınızda değişiklik olacağı kesin.

Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. İletişim kazalarına karşı temkinli olun. Yüksek bütçeli harcalamalarınızı mümkünse Merkür retrosunun biteceği 22 Eylül sonrasına ertelemenizde fayda var. Özellikle bir projede kazacağınız parayı net konuşmanızda fayda var.

Hafta sonu akrabalarınızla bir araya gelebilir, kardeşinizle baş başa keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yakın seyahatler de olasılıklar arasında. Ama keyifli zamanlar olacağı kesin. Kendinizi hazırlayın.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere, güzel enerjilerle ve sevgiyle kalın!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat