Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

957
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Durgun bir hafta sizin için. Bu haftalarda biraz yorgun hissetmeniz gayet normal. Arka planınızda dönen işler ve oynanan oyunlar olabilir. Her şeyi iyice gözden geçirmeli, biraz yalnız kalmalı ve plan program yapmalı, düşüncelerinizle baş başa kalmalısınız. 

Ay koç burcunda giriş yaptık haftaya. Size uygun bir enerji. Koç burcu da tıpkı sizin gibi ateş elementli bir burç. Disiplinli ve sorumluluk sahibi olabileceğiniz bir hafta. Pes etmeyi sevmeyen Aslan burçları için ara ara mola verip dinlenmek ve rekabet için enerji toplamak bir nevi sarj olma dönemi. Yurtdışı gezisi düşünenler için olumlu etkiler var. Medya ve basın yayın organlarıyla çalışmalarınız sürüyor olacak, diyaloglarınız iyi gidecek. İş konusunda bir probleminiz yok aslında.

Mars da bu hafta düz harekete geçiyor. Bu durum da ev içi aile problemlerinden sıyrılıp biraz kendinize yönelmek için, hobilerinizle ilgilenmek, zevk aldığınız şeylere tekrar ilgi duymak için motive olacaksınız. 

Sevgi ve aşk hayatınıza baktığımda sevdiğiniz kişiyle tatil programı yapmanız size iyi gelecektir. Onun da buna ihtiyacı var. 

Hoşçakalın, sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat