Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,258
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar, Gökyüzü öncü burçlarda akarken Güneşinizde etkisi devam eden Mars biraz ruhunuzu sıkıyor olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, zaman zaman gereksiz inat yapabilirsiniz. Bazen yorucu, bazen de keskin çıkışlarınız var. 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren geçtiğimiz haftaların yorgunluğunu atacak, olayları akışına bırakacaksınız. 


Eğitim ile ilgili bir alanda yer alıyorsanız, bu döngüde çıkacak yasalar eğitiminizdeki kararlarınızı ve çalışmalarınızı değiştirmenize neden olabilir. 

İlişkisi olan veya Evli bir Aslan burcuysanız cumartesi gününden itibaren Güneş'in Akrep burcundaki hareketi duygusal olarak sakinleşmenize ve evle ilgili aldığınız kararları uygulamanıza yardımcı olabilir.

Bu döngüde inatlaşmak istiyor ve kendinizi açıklamaktan kaçınıyorsunuz. 31 Ekim Cumartesi gününden itibaren Güneş'in etkisi ile kendinizi anlatma çabasından uzak durup, onların hareketlerini takip etme konusunda kontrollü olmanızda fayda var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat