Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

990
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Haftaya çocuklarınızla ilgili harcamalar yaparak başlıyorsunuz. Bundan da keyif alıyorsunuz ancak bir yandan da "daha çok kazanmalıyım ki daha rahat harcamalıyım" düşüncesi sizi sarıyor. Azla yetinmek istemeyen ve her zaman biraz daha fazlasını talep eden Aslan burçları bu hafta patronlarıyla aralarını düzeltecek veya iş sahibi olan Aslanlar işlerini daha iyi organize ederek başarıya ulaşacaklar. 

Sportif faaliyetler, hobiler ve size keyif veren şeylerin içerisinde olmak, eğlenmek ve hayatı doya doya yaşamak istediğiniz bir haftadasınız. Aşk ve flörtler konularında arada kalabilir, "o bu, bu mu" derken yalnız kalabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken gerçekten size uygun olanı seçmeli ve sizi tamamlayanı bulmalısınız. 

Siz bir Aslan kadını veya Aslan erkeği olarak öncelikle sadık olunmasına, dürüstlüğe önem verirsiniz. Dolayısıyla seçimlerinizde bu hususu göz ardı etmeyin.

Bu hafta 28 Nisan Perşembe günü başlayacak ve 3 hafta sürecek olan Merkür retrosu işyerinizde bazı düzenlemeleri önünüze seriyor. Aldığınız kararların tekrar üstünden geçmeye ve raporlarınızı hazırlarken sizi daha somut ve tutarlı olmaya teşvik edecek. İşyerinizde birtakım yanlış anlaşılmalar ve iletişim hataları olabilir. Bunları da gözden geçirin diyorum ve güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Bir sonraki hafta görüşünceye dek hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat