Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

999
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Seyahatlerinizin yoğun olduğu bir hafta sizler için. Ya seyahattesiniz ya da seyahat programlarınız var ve bunlar için hem iş bakımından hem de çevre ve eş tarafından destek alıyorsunuz. Yani size "evet, hakkettin artık, git gez" diyorlar. Bu da yüzünüzü güldürüyor. 

Haftanın başında Ay'ın almış olduğu açılar çok pozitif, akıcı ve uyumlu. Dolayısıyla bu hepimizin ruh haline yansıyor ve bizler de gerek yaptığımız işlerde, gerekse insan ilişkilerimizde gayet yapıcı, koruyan, kollayan bir yapıya bürünüyor, duygusal olarak güvende ve rahat hissediyoruz.

Haftanın ortasında özellikle Çarşamba günü ışığınızla parlıyorsunuz. Tam üzerinizde Güneş parlıyor olacak, hatta bunu siz de hissedeceksiniz. İş teklifleri, projeler gündeminizde. Yalnız patronlarınız bu duruma biraz set çekmek isteyebilir veya sizin üstünüze alabileceğiniz sorumluluktan çok daha fazlasını size yükleyip sizi yorabilirler. Yapamayacağınız işleri kabul etmeyin. Siz daha zeki davranın ve kimseyi kırmadan, politik yanınızla bu işi kurtarın . 

Hafta sonunda Ay - Satürn karşıtlığını hissedeceğiniz alan ise sosyal çevre ve flörtler konusu olacak.  Ruhunuz dışarda olmak isterken, bir durum karşınıza çıkıyor ve planlar alt üst oluyor sanki. Yine de güzel bir hafta.

Sevgiyle kalın, bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat