Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,399
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta arkadaş çevreniz, sosyal alanlarınızda ani karışıklıklar, beklenmedik durumlar sizi yorabilir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken, öncelikle her duyduğunuza inanmayın. Hafta boyunca asılsız haberler, dedikodular gereksiz şekilde vakit alabilir. Çevrenizle ilgili konularda biraz içe dönerek, aslını bilmediğiniz konularda yorum yapmamak yerinde olacak. Öte yandan ilişkileriniz adına platonik şekilde birinden hoşlanma öne çıkıyor. Hatta devam eden birlikteliğinizde duygularınızın değiştiğini, beraberliğe artık aynı noktadan bakmadığınızı düşünebilirsiniz. Unutmayın ki tüm bu etkiler, bilhassa bu haftaya özgü geçici enerjiler. Kararlar alırken sabırsız ve aceleci olmayın. Durumları gerek duygusal hayatınızda, gerekse gündelik konularda önce izleyin sonra karar verin ve adım atın. 


İş ve kariyer konularında kadın yöneticilerle, ortak proje yönettiğiniz kişilerle, genel olarak sizin için otorite durumunda olan kişilerle restleşmelere açık olacaksınız. Çalışıyorsanız, iş ortaklarınız veya yöneticilerinizle, çalışmıyorsanız, eşiniz veya babanızla olan ilişkilerinizde ani krizlere açıksınız ki, esnek olmak, fevri hareket etmemek son derece önemli olacak. Sağlığınızda ise, hormon dengeleriniz, mide ve sindirim sistemi ile migren ataklarına açıksınız dikkatli olun. 

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat