Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

787
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Daha önce hiç bilinmeyen ilginç bir eğitim almaya karar verebilir, orijinal bir seyahat planlayabilirsiniz. 

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Ev aile yuva  konularında bilgiler biraz daha ketum akacak. Bilgiye açıkça ulaşmak biraz zor bu zaman diliminde. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta finansal kazancınız paranız ile ilgili işleri layıkıyla bitirme telaşında olacaksınız. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla  işlerinizi hallederken de net, anlaşılır, elle tutulur şekilde hareket edeceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, örneğin eşinizin maddi desteği gibi konulardaki girişimlerinizde detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli ve eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz.

Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısı ile de bu parasal mevzuda yakın çevremizde çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacımız kadarının bize yeteceğini anlayacağız.

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Aşk ve gayet ciddi ve çocuklarla ilgili konularda mesafeliyiz, çizgimiz net ve bakış açımız klasik.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Yeni bir gayrimenkul satın alabilir, yuvanızda değişiklikler planlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat