Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

874
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Pazartesiden itibaren Güneş'in Başak burcuna geçmesiyle iş ve para alanınızda pratik ve çözümsel yönünüzü kullanabilecek, titizlikle maddi imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedebileceksiniz. Bu durumda para alanında en şanslı burç sizler oluyorsunuz. İş teklifleri, farklı fikirler kafanızda uçuşuyor, eliniz güçleniyor diyebilirim. Zorluk yaşayacağınız alan ise çocuklar ve onların sorumlulukları. Ay sonuna kadar birtakım sağlık problemleri, zorlanmalar bu alanda devam ediyor olacak. Ayrıca keyif aldığınız şeylerden keyif alamama, şans oyunlarında talihsizlik, rekabet içeren konularda yenilgiler de bu süreçte devrede olabilir. Mars - Satürn kavuşumu sizleri bu anlamda sınavdan geçirecektir. 

Hafta sonunda kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bunun nedeni fiziksel yorgunluktan öte kafa yorgunluğu olabilir sevgili Aslanlar. Yanlış anlaşılmalar olabilir, kardeşleriniz ve yakın çevrenizden beklentileriniz artabilir, arkadaşlarınızla aranızda soğukluk olabilir ve bıkkınlık hissi oluşabilir. Aşk konularında ise fikir ayrılıkları yine gündemde. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat