Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

803
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Ay Başak burcunda başlıyoruz haftaya. Sizin maddi alanınızı etkileyen bir transit bu. Para konularında kafa yoracağınız, maddi imkanlarınız için çalışacağınız bir süreç. Jüpiter ve Plüton arasında güçlü bir etkileşim var. Hırslı ve başarma odaklı olacaksınız. Üzerinizde baskı kuracağınız insanlar isteyeceksiniz çevrenizde. 

Salı gününden itibaren Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Çocuklar, hobiler, aşk meşk gönül işleri, sahnede olmak, hayattan zevk almak, daha iyimser ve neşeli bir havaya bürünmek için fırsatlar çıkacak karşınıza. 

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda. Konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Hafta sonunda Venüs Jüpiter kare açısı, Ay'ın ise Jüpiter'le kavuşumu var. İştahınız açık, yeme içme gibi durumları aşırıya kaçırabilirsiniz. Kendinize aşırı güvenmek ve bilmediğiniz konularda risk almak tehlikeli olabilir, özellikle de sevgi ve aşk konularında. 

Aşk hayatınız bir süredir inişli çıkışlı gidiyor idi, bu hafta bazı şeyler daha net ve açık . Merkür ve Uranüs arasında olumlu bir açı gerçekleşiyor cumartesi günü ve sizi değişik fikirlere itiyor. Çzüm yolları bulmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz. 

Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat