Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,995
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Geçtiğimiz yıl başından bu yana burcunuzda ikamet eden Rahu ve ilişki alanınızda bulunan Ketu öncelikle 2017'ye gerek ilişkiler, gerekse hayata bakışınızı değiştirmiş ve bir çok konuda önemli mücadeleler yapmış olarak girmenize neden oldu. Bu etki 9 Eylül 2017'ye kadar devam ederken, kendinizi yeniden yapılandırma ve hedeflerinizi revize etme imkanınız da oldu. Son bir yıldır Satürn tarafından görünüm içinde olan burcunuz, hedeflerinize giderken, bir yandan da önünüze çıkan ısrarlı engellerle de uğraşarak bu seneye geçtiğinize işaret etmekte. 

Bu enerji 2017 Şubat'la birlikte değişiyor. İçsel dengelerinizi çok zorlayan bir süreci bitiriyor ve bu yılla birlikte yeni bir döngüye de adım atıyorsunuz. Şubat'tan itibaren yılın ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere ilişkiler, çocuklar, kişisel alanlarınız, eğitim konularında önemli gelişmeler süreci başlayacak. 2017 ve hatta 2018 döngüsünde de etkin olacak bu yeni dönem hayata bakışınızı ve ilişkileri algılama biçiminizi değiştirecek. Diğer yandan geçen yıldan bu yana sizi zorlayan engeller açılırken, beklediğiniz, yapmayı düşündüğünüz bir çok konuda hızlanma ve artık sonuç alma döngüsüne başlıyorsunuz. 

Bu sene ve hatta önümüzdeki yıl boyunca hayatınızda özellikle kariyer ve iş konuları, kişisel olarak arzu ettikleriniz ve statünüz açısından hızlanacağınız döngünüz başlıyor. 

Öte yandan ilişkiler ve aşk hayatınızla ilgili bu yılın ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuklardan gelecek sorumlulukların artması veya ilişkinizde daha ciddi bir beraberliğe geçme potansiyeliniz de 2017 yılında hayli yüksek.  Maddi konularda ise para alanınızda bulunan Jüpiter, Eylül ayına kadar size destek vererek parasal konularda zorda kalmadan, bolluk enerjisi içinde olmanızı sağlıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat