Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

993
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükselen Aslanlar,

Haftaya Ay'ın boşlukta başlaması nedeniyle kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalar olabilir, küçük sürtüşmelere yol açabilir. Özellikle akşam saatlerinde Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte hem kendinizi daha iyi ifade edecek, hem de Güneş'inize yaklaşan Ay'ın enerjisinden ciddi anlamda faydalanacaksınız. 

Uzun zamandır yaptığınız planlar veya haber beklediğiniz insanlar varsa, bu döngüde işle ilgili, özellikle kurumsal alanlarda özel konuşmalara şahit olacaksınız. Kendiniz ile ilgili alacağınız uzun vadeli kararlarda hayata dair gerçekten tutunabileceğiniz bilgiler sahibi olacaksınız. 

Bu döngü sizin için. Her zaman kendinize güvenli olan tavrınız daha da artacak. Siz çevrenizdekileri ikna etmek için varsınız ve lojistik bir zekanız var. Bu haftanın ne kadar yorucu ve karmaşık geçeceğiniz siz belirleyeceksiniz. 

Özellikle hafta sonu duyacağınız haberler, karşılaşacağınız olaylar, hiç ummadığınız insanların kuracağı iletişimler sizi biraz şaşırtabilir. Unutmayın, hem şaşıracağınız hem de sorgulayacağınız bir haftadan geçiyorsunuz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat