Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

877
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Haftaya kariyeriniz, işiniz ve toplumsal statünüz ile ilgili meselelerinizi sağlam bir zemine oturtma çalışmalarınız ile başlıyorsunuz. Ay - Ceres kavuşumu ile de buna çok isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğümü, Plüton ve Merkür desteğiyle ortaklıktan gelen maddi destek size çok doğal olarak akıyor. İlerlerken ne yapsanız önünüze güzel kapılar açılıyor, çalışma arkadaşlarınız sizi destekliyor ve birden bire her konuda harika fikirler üretebiliyorsunuz. Haftanın başındaki bu güzel enerjiyi mutlaka değerlendirin.

Bu hafta harika bir Venüs - Mars sekstili var.. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle eğlenceli tutkularınızı keşfedebilirsiniz veya eğitim öğretim hayatınızla ilgili tutkunuzun peşinde koşmaya karar verebilirsiniz.

Hafta ortasında biraz enerji değişecek ve sosyal çevrenizle ve dostlarınızla ilgileneceksiniz.Öncelikle Jüpiter desteğiyle güzel paylaşımlar içerisindeyken sırasıyla Neptün, Satürn, Kiron olumsuz açılarıyla ortak kazanımlar ve ortak maddi kaynaklar ile ilgili yanlış anlaşılmalar ile karşılaşabilirsiniz. Zaten eğlenmekte zorlandığınız, sevgilinizin veya çocuğunuzun sizi kısıtladığı zamanlardan geçiyorsunuz. Kendinizi kırılgan da hissedebilirsiniz ama yurtdışından alacağınız bir haber sizi sevindirebilir.

Sevgili Aslanlar, hafta sonuna doğru bir hareketlilik var. 

Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Ev hayatınızı , yuvanızı güzelleştirmeye geliyor. 

Güneş, Terazi burcuna geçiyor ve bir ay boyunca yakın çevreniz ile ilgili konular, kardeşleriniz akrabalarınız gündeminizi dolduracak.

Ay Yengeç burcunda. Kendinizle baş başa kalma isteğinizi arttıracak ama Venüs desteğiyle de yuvanız bir başka güzel geliyor size. "Ohh be, huzur" dediğinizi duyar gibiyim.

Ay - Güneş karesi var. Kardeşlerinizle ve akrabalarınızla zıtlaşmamaya dikkat edin.

Merkür - Plüton üçgeni ile çalışma hayatınızdan elde ettiğiniz gelir yönünde önemli araştırmalar ve konuşmalar yapabilirsiniz.

Haftayı kendinizi şımartarak kapatıyorsunuz.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat