Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,188
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar, 


Bu hafta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını tekrar anlayacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Özellikle Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı düşüncelerinize, güvendiğiniz insanlar ile ilgili öğrenecekleriniz sizi çok şaşırtacak, şaşırmak kelimesinin anlamını özellikle bu hafta daha iyi öğreneceksiniz. 

Ay'ın burcunuza geçmesi ile birlikte perşembe gününden itibaren kendinizi toparlayacak, nasıl ve ne yönde kararlar alacağınızı çok daha net bir şekilde belirleyeceksiniz. 

Kurumsal ya da kamusal alanda çalışan Aslanlar, profesyonel hayatta farklı istifalara imza atabilir. Ancak istifa etme gibi bir planınız varsa, 23 Ekim tarihinden sonrasını beklemenizde fayda var. Güneş'in Akrep burcuna geçişi ile birlikte mevsim sabitlenecek ve ne denli doğru karar aldığınızı bir kere daha göreceksiniz.

Zaman, doğru kararlar alıp almadığınız konusunda netlik sağlarken, bu döngüdeki belirsizlikten de kurtulmanıza yardımcı olacak. 

Perşembeden sonra düşüncelerinizin yoğunluğunu göz önünde bulundururken, uykusuzluk ve fazla yemek yeme alışkanlığını abartabilir, bu döngüde kendinizi biraz zorlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat