Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

964
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Bu hafta, 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Yönetici gezegeniniz olduğundan, kendinizi çalışma, iş, kariyer alanında daha rahat ifade edebileceksiniz.  Günlük halledilmesi gereken rutin işler için de yaratıcı kimliğiniz sergileyerek yeni bir kariyere başlayabilir, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte yanınızda çalışan insanlar varsa, bunlardan fayda görebilirsiniz. Hali hazırda bir işi olmayan Aslanlar da yeni bir iş başvurusunda bulunabilirler. Fakat aynı tarihlerde gökyüzünde Merkür'ün Oğlak burcunda gerilemeye başladığını görüyoruz. Yeni adımlar atmadan önce geçmişten gelen birtakım konular gündeme gelirse bunları halletmeniz gerekiyor. Yeni girişim yapmaktan ziyade daha önce düşündüğünüz konuları hayata geçirmek için plan yapın, bu yönde çalışın. Bu konular gündeme geliyorsa, enerjinizi bu yönde harcayın. 

Bu tarihlerde Mars da Balık burcuna geçiyor. Ortaklaşa iş yapan Aslanlar, ortakları ile beraber yeni bir girişim yapmak için kendilerinde güç hissedecek. 

Kredi kartı ödemeleri, vergi ödemeleri, alacak verecek konularında girişimler yapabilir, borçlarınıız kapatmak adına harekete geçebilirsiniz. Kendinizde o motivasyonu hissedeceksiniz. 

Tüm bunların yanı sıra güç gösterilerine açık olacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Kendi gücünüzü test edebilirsiniz. Rekabet ortamında kalabilirsiniz ancak onları yenmek adına gökyüzünden güçlü etkiler alıyorsunuz, merak etmeyin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat