Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

847
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Bu haftadan itibaren artık siz sevgili Aslanların dönemi başlıyor olacak. Yaşasın diyorum. Güneş hafta sonu 23 Temmuz'da Aslan burcuna geçiş yapacak. Şu an zaten Venüs ve Merkür Aslan burcunda. Burcunuzda çok güzel bir görünüm var. Bu da sizi güçlendiriyor. Yapmak istedikleriniz için sizi teşvik ediyor, artık kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. 20 Temmuz'da meydana gelecek olan dolunay Oğlak burcunda olacak. Sağlık konularınızda yapmanız gerekenler olabilir. Diğer bir yandan kira konuları, varsa kiracılarınız gündeminize girebilir bu süreçte. 

Dolunay sizlerin genel rutininiz, temponuz üzerinde etkili olacak. Sağlıklı beslenme, egzersiz ve diyet programınına başlayabilir, genel rutininizde değişimler isteyebilir ve bazı düzenlemeler içinde olabilirsiniz. Bu süreçte yanınızda çalışan insanlar olmak üzere, birlikte çalıştığınız insanlar ile olan ilişkiniz de önem kazanabilir. 

Venüs ve Merkür burcunuzda seyahat ediyor. Dolunayın yönetici gezegeni Satürn ise bu gezegenler ile gayet dost görünümde. Bu da gösteriyor ki, kendiniz ile ilgili güzellik veya bir yenilik ile ilgili kararlar almaya, aynı zamanda maddi ve manevi destekler almaya açıksınız. Bu hafta, tekrar ediyorum, Güneş'in de burcunuza gelişi ile birlikte genel olarak enerjiniz de yükselmeye başlıyor olacak.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat