Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,219
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Bu hafta sizin için maddi değerleriniz, parasal konularınız değer kazanırken 17 Nisan'da başlayan Mars retrosuyla beraber bazı iniş çıkışlar ve pürüzler yaşayacağınızı söyleyebilirim. Özellikle Yay burcunda geri gitmeye başlayan Mars sizi aşk konularında harekete geçmekte zorlayacak. Flörtleriniz ya da ilişkilerinizde birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. 

Çocuklarınız konusunda da titiz davranacağınız bir süreçtesiniz. Onların üstüne daha fazla düşmeniz ve onların işleriyle ilgilenmeniz gereken bir dönem olacaktır bu. Aynı hanede Satürn de geri gidiyor. Bu demek oluyor ki bu bölge, bu konular vurgu kazanacak. Bu alanda daha dikkatli olmak, dikkatli  adım atmak gerektiği açık ve net.

Bu hafta genel olarak aslında şansınız yaver gidecek, işlerinizden verim alabileceksiniz. Tanıtım ve reklam konularında da işler yolunda olacak. İletişiminiz artacak.

22 Nisan Cuma günü Akrep burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu anlamda biraz hareketli bir hafta, sizler de yaşarken bunu fark edeceksiniz zaten. 

Cuma günü oluşacak dolunay sizin ev ve aile hanenizde meydana geleceğinden yeni bir ev almak, ev satmak, yer değiştirmek ile ilgili konuları, gayrimenkul değerlerle ilgili birtakım şeyleri ortaya çıkarabilir. Aynı zamanda aile içerisinde bazı istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Tartışma ve gerginliğe açık olduğunuzu söylemeden edemeyeceğim. Siz ateş elementi olarak ani parlamaya müsait bir yapıdasınız. Aniden sinirlenebilirken bir anda her şeyi unutup affedebilirsiniz. Fakat karşı taraf bunu unutmayabilir ve konular da bu yüzden gereksiz yere uzayabilir. Dikkat etmenizde fayda var diyorum.

Yalnız olan Aslanlar için ise bu hafta aileniz tarafından tanıştırılacağınız birileri olabilir. Tam olarak görücü usulü diyemeyiz buna ama ailenizden birinin tanıştıracağı kişiye fırsat tanıyın bence. Çünkü hayatın önümüze sunduğu fırsatları değerlendirmek, en azından bir şans vermek gerekir.

Sevgiyle kalın. Bir sonraki hafta görüşünceye kadar, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat