Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

492
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da kariyerinize işinize odaklanarak başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından içsel bir akış ile destekleniyorsunuz ya da kariyerinizle ilgili olarak ortaklarınızla elde ettiğiniz gelirlerde destekleyen enerjiler var. Bir taraftan da çalışma ortamınız hareketli ve Plüton'a akan enerji ile de bu alanda kalıcı girişimler yapabilirsiniz.

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Ve Venüs kendi evinde güçlü. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz varsa da güzel bir sevgi alışverişi olacak bir zaman dilimi. Ay Boğa'dayken kariyerinizde sağlamlaştırmak istediğiniz meseleleriniz ile meşgul iken, Ay İkizler'e geçince birden dostlarınızla daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Yanınızda çalışan kişiler veya çalışma ortamınızla ilgili ya da kendi sağlığınızla ilgili olarak muazzam bir enerji birikimi söz konusu. Bu enerjiler doğru yönlendirilmediğinde yıkıcı çalışır. Kendinizi güç savaşları içerisinde bulabilirsiniz. Kendimizi bilmeliyiz. Kibrin tuzağına düşmeyip mütavazi olmaya özen göstermeliyiz. Ay - Satürn karşıtlığı ile de sonuçlara negatif olabilir.

Haftayı Ay Yengeç burcunda kendi içinize çekilerek ve yalnız kalarak geçireceksiniz. Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca gündemimiz eviniz, yuvanız aileniz olacak. Ailenizle huzurlu günler diliyorum.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat