Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

745
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Bu haftaya başlarken pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor. Sizin kariyer evinizde oluyor, yani iş ve aile konularınız arasında bir gerginlik yaşama ihtimaliniz hayli yüksek olacak bu hafta. "Ailemle vakit geçirmeliyim" derken, iş hayatınızdaki yoğun tempo sizi gerebilir. Üstleriniz veya patronlarınız varsa onlarla bir tartışma veya inatlaşma durumunuz olabilir. Kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz, bu da sizi zora sokabilir hafta başında. 

Salı günü Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak fakat Satürn ve Merkür ile bir karşıtlığı söz konusu. Dolayısıyla arkadaşlarınız arasında kendinizi ifade edemeyebilirsiniz. Siz A derken onlar Z anlayabilirler. Taraf tutmaları gerektiğinde sizi değil başkalarının yanında yer alabilirler ve bu duruma kırılabilirsiniz. 

Bu hafta için bir de Perşembe gününün açıları zorlu, çünkü Ay'ın Plüton'la karşıtlığı, Venüs'le ve Jüpiter'le yine zorlu açıları var. Fakat aynı gün Neptün ile olan uyumlu açısı belki bir nebze fırsat yaratabilir. Yaşayacağımız her zorluk aslında bir yandan mutlaka iyi bir şeyler gizliyor içinde, bunu unutmayalım. Yaratıcılığımızı artıracağımız ve çıkış yolu bulmak için hayal gücümüzü çalıştıracağımız bir gün olacak bu. 

Aşk konularında Mars'ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte aksiyon alma ve harekete geçme, belki atağa geçme söz konusu olabilir. Durdurduğunuz şeyleri bir bir yoluna koyma vakti geldi demektir. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat