Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

2,331
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta içsel hesaplaşmaların yüksek olduğu, duygusal tepkiler vermeye daha yatkın olduğunuz bir süreçten geçeceksiniz. Özellikle perşembeye kadar olan dönemde durumları net görmekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle gerek duygusal konularda, gerekse günlük işlerinizde perşembeye kadar olan dönemde daha dikkatli ve detaycı olmaya gayret edin. 

Aslan burcu bu hafta

Perşembeden itibaren burcunuza geçecek olan Ay etkileri sizi rahatlatarak, kendinize güveninizin yerine gelmesini sağlayacak. Bu nedenle özellikle kişisel efor gerektiren koşturmalı veya hızlı davranmanız gereken durumları daha çok perşembe gününden itibaren planlamaya gayret edin.

Gerileme etkisine devam eden Merkür, sizin adınıza yakın çevrenizle ilgili alanları vurgulayacak. Öncelikle bu hafta kısa seyahatler ve bu tip yolculuklar adına organizasyon yapmak, uygulamak çok destekli değil. Yapmak zorunda olduğunuz planlamaları da dikkatinizi toparlayarak ve durumları her yönü ile değerlendirmeye gayret ederek ele almaya bakın. 

Bu hafta boyunca ve 25 Ekim'e kadar olan dönemde yazılı ve sözlü iletişiminizde bir dosyayı veya evrakı göndermeden önce kontrol ederek teslim etmek sizin adınıza önemli. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat