Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,149
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, 


Haftanın genelinde Jüpiter - Plüton arasında 120 derecelik açı baskın olacak. Çalıştığınız alanlardaki insanlar ön plana çıkarken, sorumluluklarınıza sorumluluk ekleniyor. Bu hafta özellikle stratejik zekanız çok dikkat çekecek ve fikirleriniz sayesinde iş hayatında ivme kazanmaya başlayacaksınız.

Perşembe gününden itibaren Mars - Jüpiter arasındaki 120 derecelik açı, ailede alım-satım ile ilgili problemler varsa, çözüme giderken siz de yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle ödemeleri ile ilgili zorluk çeken ve kredi çekmek isteyen bir Aslan burcuysanız bu dönem sizin döneminiz olacak. 

Hafta sonu özellikle cumartesi günü sabah saatlerinde hiç beklemediğiniz insanlardan haber alabilirsiniz. Bazen bazı bilgilerle yüzleşmek zor olabilir. Özellikle cumartesi ve pazar günü öğreneceğiniz şeyleri iyice hazmetmeden tepki vermeyin ve insanlara biraz daha zaman tanıyın. 

Sevgili Aslan burçları, hafta sonu genelinde Ay'ın Yay burcundaki hareketi sizi zorlayabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle öğrendikleriniz canınızı sıkabilir. Bu hafta size tavsiyem, kendinizi kontrol etmeniz, tepkilerinizde sakin olmanız ve olayları biraz akışınıza bırakmanız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat